Voorjaarscompetitie 2024
|
| Teamleden |
Tennis | Franeker 3 dinsdagavond | Simone Rozeboom Mona Alkema Marije van Straten Miriam Wijbenga Ester Vrij – van der Molen Martine van der Ploeg |
Tennis | Franeker 2 dinsdagavond | Henderika Koopmans Julia Breidenbach Dagmar Vrieswijk Arjenne van der Zee Marleen van Eldik Idske Bangma-Okkema |
Tennis | Franeker 4 dinsdagavond | Sieta van der Zee Geeske Jongsma Marja de Vries Jitty Sloot Ineke Biesma Mieke Sal |
Tennis | Franeker 1 dinsdagavond
| Anja Wenselaar-Heeres Houkje Bergsma-Leeuwesteyn Margriet Langerak Jelma Hofstra-de Jong Johanna Jongsma-Vonk Dina Zijlstra |
Tennis | Heren Franeker 2 woensdagavond
| Frans derkx Bert meijering Bonny Riemersma Dirk keizer |
Tennis | Heren Franeker 5 woensdagavond | Fokke Borgman Rients van der Ploeg Marcel Teitsma Hein Wenselaar |
Tennis | Heren Franeker 3 woensdagavond | Sjirk Koster Bauke Okkema Jaap Nouta Matthijs Boersma Arjan Zijlstra |
Tennis | Heren Franeker 1 woensdagavond | Harm Dijkstra Wytse Sloterdijk Wilfred Manning |
Tennis | Heren Franeker 4 woensdagavond | Andre Zeinstra Coos Posseth Gerlof Tiemersma Hette Anema |
VRIJDAGAVOND
Tennis | Gemengd Franeker 2 vrijdagavond | Willem Brouwer Wytse Sloterdijk Elles Wever Diana Jorritsma Lianne Knier |
Tennis | Gemengd Franeker 3 vrijdagavond | Rixt Stegenga Mirjam Holwerda Gerard van der Helm Kor Fennema |
Tennis | Gemengd Franeker 5 vrijdagavond | Piet Jansen Klaas Dijkstra Gerjan Kloostra-Bos Paola van Smeden-Zijlstra Petra Warrink-van der Heide |
Tennis | Dames Franeker 1 vrijdagavond | Thea Hoekstra-Pander, Gerjan Kloostra-Bos, Paola van Smeden-Zijlstra, Petra Warrink-van der Heide |
Tennis | Gemengd Franeker 4 vrijdagavond | Jolanda Terpstra. Thomas Miedema Stijn Beerends Wilfred Manning Elbrich Regts Sandra van Dijk (inval) |
Tennis | Heren Franeker 1 vrijdagavond | Klaas van Dijk Jacob Jongsma Karlatt van der Kuil Simon van der Ploeg Jan Harold Warrink |
Padel | Heren Franeker 2 vrijdagavond | Denis Brull Anton Bergsma Julia Bergsma Gerrit Fokkema Douwe de Jong |
|
Padel | Heren Franeker 1 vrijdagavond | Dirk Jan Hilwerda Jan Edwin Geertsma Paul de Vries Frank de Wit Koen Oosterveld |
|
Padel | Dames Franeker 1 vrijdagavond
| Anneke de Ruyter Karin Haak Ineke Grijpma Elbrich Akkerman |
|
ZATERDAG
Tennis | Heren Franeker 1 35+ zaterdag | Theo Sikkema Eddy Venema |
Tennis | Heren Franeker 1 zaterdag | Nathan Van der Lecq Wilco van der Lecq Maurice Booms Twan Hoek (dispensatie) Jesse vd Geest (dispensatie) |
Tennis | Dames Franeker 1 zaterdag | Ilse Damstra Madelief Zeinstra Larissa Bollema Julia Bergsma Sterre de Ruyter Aurora Rodenburg |
Tennis | Gemengd Franeker 1 vrijdagavond | Harm Dijkstra Maartje Politiek |
Tennis | Heren Franeker 2 zaterdag | Yde Bergsma Brian Dijkstra Ronald Schouwstra Jan Henk Bos |
ZONDAG
Tennis
| Heren Franeker 1 zondag | Irolt Biesma Jesse van der Geest Jens de Ruyter Julian Venema |
Tennis | Heren Franeker 2 zondag | Marijn Goudberg Sven Boersma Ricardo van der Ploeg Koen Rienstra Marc van der Zee |
Tennis | Dames Franeker 1 zondag
| Mila vd Lecq Tianne Zuidema Rieneke Lautenbag Baukje Vinke Jasmijn Terpstra |
Tennis | Rood | Ellemieke Dijkstra Lizz Nauta Isabella Yau |
Tennis | Oranje | Max Lijzenga Doutzen Bontemps Anna-Rixt Dijkstra Serena Houtsma Vera van West Annemae Yau |
Tennis | Groen 10 t/m 12 jaar Franeker 1 | Ties Bontemps Milan Nauta Jarne Salverda Finn van der Schoot Ciske van der Schoot
|
Tennis | Groen 10 t/m 12 jaar Franeker 2 | Lotte Bosboom Emma van Dijke Noëlla Kooistra Esmee Yau |
Tennis | Groen 10 t/m 12 jaar Franeker 3 | Bent Dijkstra Luit Dijkstra Senn Eduard de Jong Wybren Joustra Roan Zuidema Oliwia Jazienicka |
Tennis | Junioren 11 t/m 14 jaar Franeker 1 | Arjen de Boer Ivan Boersma Dani van der Lecq Jens de Wit Max Wróbel |
Tennis | Junioren 11 t/m 14 jaar Franeker 2 | Sanne Bijlsma Kim Fennema Mara Mulder Amarins Poorte Saskia van der Sluis |
Tennis | Junioren 11 t/m 14 jaar Franeker 3 | Corné Bakker Bram de Boer Simmer de Boer Thom de Haan Déjan Lensink |
Tennis | Junioren 11 t/m 14 jaar Franeker 4 | Marie-Jetske Akkerman Loet Bontemps Benthe Bosboom Sanne Mulder Vera Sijbesma
|
Tennis | Jongens 13 t/m 17 jaar Franeker 1 | Ruben Bijlsma Kars Maats Jorryt Visscher Naomy van den Ham
|
Tennis | Meisjes 13 t/m 17 jaar Franeker 1 | Annemarije Akkerman Jasmijn Bijlsma Anne Dekker Anouk Jansen Audrey Keizer Marit van der Velde |
Padel | Heren Franeker 2 vrijdagavond | Denis Brull Anton Bergsma Julia Bergsma Gerrit Fokkema Douwe de Jong |
|
Padel | Heren Franeker 1 vrijdagavond | Dirk Jan Hilwerda Jan Edwin Geertsma Paul de Vries Frank de Wit Koen Oosterveld |
|
Padel | Dames Franeker 1 vrijdagavond
| Anneke de Ruyter Karin Haak Ineke Grijpma Elbrich Akkerman |
|